dokumentacja asystenta rodzin

dokumentacja asystenta rodzin

Postprzez wiki31 » Cz paź 03, 2013 8:16 pm

Witam, bardzo proszę o przesłanie na emaila joannajuchniewicz31@wp.pl przykładowej dokumentacji. Właśnie zaczęłam pracę i nie wiem od czego zacząć. Z góry dziękuję.
wiki31

Re: dokumentacja asystenta rodzin

Postprzez Izabela » Wt paź 08, 2013 7:21 pm

Przykłady dokumentacji są na stronie w materiałach. Są tam też książki - niektóre do pobrania.
Izabela

Postprzez jarekjwe » Śr lut 05, 2014 4:53 pm

Witam, te materiały znajdują się tu na forum czy na jakiejś stronie? Jeśli chodzi o stronę to proszę o adres. Pozdrawiam.
jarekjwe

Postprzez Izabela » Cz lut 06, 2014 9:26 pm

www.asystentrodziny.info w zakładce materiały
Izabela

Postprzez Delete88 » N lut 09, 2014 8:16 pm

Hej!
Mam pytanie dotyczące czasu pracy asystenta rodziny, a mianowicie jak dokumentujecie ją? Jak wygląda wasz miesięczny czas pracy? Mógłby ktoś przesłać mi przykłady na emalia karolinan89@wp.pl? Z góry dzięki. :)
Delete88

Postprzez Momo » N lut 09, 2014 11:14 pm

nie dokumentujesz na etacie przy zadaniowym czasie pracy, a jak na zleceniu, czy to nie zleceniobiorca ma określić sposób dokumentowania? czemu my się tak we wszystko dajemy ubrać, ludzie?
Momo

Postprzez Delete88 » Pn lut 10, 2014 1:21 pm

niestety moja kierowniczka sama nie wie co chce i karze wymyślać nowe to sposoby dokumentowania czasu pracy i dlatego chciałabym się zorientować jak to robią inni.
pozdrawiam
Delete88

Postprzez Momo » Wt lut 11, 2014 9:25 am

to powiedz, że nie robią bo tak mówi kodeks pracy, asystenci pracując zadaniowo nie dokumentują czasu pracu, dokumentują wykonane zadania w postaci sprawozdań miesięcznych (ja tak robię: tableka z kolumną: data i kolumną: opis podejmowanych działań ) lub notatek z każdego wejścia do rodziny ( nie polecam, beznadziejna papierologia, ale niektórzy tak robią, o tym lepiej nie mów kierowniczce) lub po prostu, zgodnie z ustawą co pół roku ocena/sprawozdanie, gdzie wypisujesz zadania wykonane z rodziną, aa, zapomniałabym, najważniejszy dokument - plan pracy, określający co bedziecie z rodziną robić mniej więcej przez pół roku, a tak dla siebie to sobie w kalendarzu piszę ile pracowałam godzin w danym dniu, żeby mi się zgadzała liczba tygodniowego wymiaru czasu pracy
Momo

Powrót do Dokumentacja pracy asystenta rodziny